Foot Fur Kadın Hakiki Deri Kaban
Foot Fur Kadın Hakiki Deri Kaban
Foot Fur Kadın Hakiki Deri Kaban

Foot Fur Kadın Hakiki Deri Kaban

Ürün Kodu : TUĞÇE KABAN ( Kadın Deri Kaban/FRM)    
3.680,00 (KDV Dahil)
2.850,00 (KDV Dahil)
Beden
Renk
Foot Fur Kadın Hakiki Deri Kaban / ÜRÜN DETAYLARI

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

-       % 100 HAKİKİ,GARANTİLİ KADIN DERİ MANTO 

-       Size özel tasarlanmış, kalıbı ve şık tarzı için tercih edebileceğiniz Farma Deri'nin ürettiği deri montunuzu kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebilirsiniz.

-       Foot Fur Kadın Deri Kaban  ürününü tüm bedenler (XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL) için satın alabilirsiniz.

-       Size özel üretilmesini istiyorsanız; isterseniz 0 850 304 97 74 nolu telefonumuzu arayarak, isterseniz Telefonla Sipariş butonumuzdan bilgilerinizi yazarak, isterseniz info@farmaderi.com.tr  mail adresimizi kullanarak ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

-       Bu ürünü kapıda ödeme (havale, kredi kartı, kapıda ödeme) seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

-       Bu ürünü satın aldığınızda kargo ücreti alınmayacaktır.

Deri doğal bir üründür. Nefes alır ve naturel bir esnekliğe sahiptir. Renk farklılığı, gözenek lekesi ve diken izi gibi derinin yüzeyindeki eşitsizlikler kalite hatası olmayıp aksine, ürünün doğallığını belgelemektedir.

Deri ürününüzü sağanak yağmur altında giymeyiniz! Hafif ıslandığı zaman ürünü oda sıcaklığında asarak kurumasını bekleyiniz. Islak ya da nemli deriyi kurutmak için ısı kullanırsanız, ürününüzün naturel yağını kurutabilirsiniz. Bu da giysinizin sert ve giyilmez bir hal almasına neden olacaktır.

Deri giysilerinizin formunun bozulmaması için deri ceketinizin ceplerini boşaltıp omuzları destekli geniş bir askıya asarak muhafaza ediniz.

Boyun bölgesinde fular kullanılması özellikle bu bölgede vücut yağından dolayı oluşabilecek lekelenmeleri engelleyecektir.

Deri giysinizin üzerindeki su bazlı lekeleri, ürünü kendisiyle sürterek temizleyiniz. Yağlı bazı lekeleri ise ellemeyiniz. Deri zaman içinde yağı emerek yok edecektir. Mürekkep lekeleri kesinlikle temizlenmez. Kirlenmiş ya da lekeli giysinizi sadece belgeli uzman temizleyicilere temizletin.

Deri ürününüzü direkt güneş ışığında bırakmayın, renginde solmaya neden olabilir.

Deri ürününüzü saz spreyi, kolonya ve parfüm gibi alkollü sıvılardan uzak tutunuz.

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER