Grey Style Hakiki Deri Mont
Grey Style Hakiki Deri Mont
Grey Style Hakiki Deri Mont

Grey Style Hakiki Deri Mont

Ürün Kodu : DRX - E101/Greystyle    
785,00 (KDV Dahil)
637,25 (KDV Dahil)
Beden
Renk
Grey Style Hakiki Deri Mont / ÜRÜN DETAYLARI

Grey Style Hakiki Erkek Deri Mont 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 

-       % 100 Hakiki Erkek Deri Mont

 -       % 100 El İşçiliği İle İmal Edilmektedir

-       Size özel tasarlanmış, kalıbı ve şık tarzı için tercih edebileceğiniz Farma Deri'nin ürettiği deri montunuzu kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebilirsiniz.

-       Grey Style Hakiki Erkek Deri Mont  ürününü tüm bedenler (XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL) için satın alabilirsiniz.

-       Size özel üretilmesini istiyorsanız; ister 0 850 304 97 74 nolu telefonumuzu arayarak, ister Telefonla Sipariş butonumuzdan bilgilerinizi yazarak, isterseniz info@farmaderi.com.tr  mail adresimizi kullanarak ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

-       Bu ürünü (havale, kredi kartı, kapıda ödeme) seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

-       Bu ürünü satın aldığınızda kargo ücreti alınmayacaktır.

 

Ürün Hakkında Önemli Bilgilendirme

* Ürünlerimizin imalatında hayvan kesimi ve katliamı yapılmamaktadır. Bütün ürünlerimiz kurbanlık olarak kesilmiş hayvanların derilerinden üretilmektedir. Müşterilerimiz bunu teyit etme hakkına sahiptir.

 * Deri doğal bir üründür. Nefes alır ve naturel bir esnekliğe sahiptir. Renk farklılığı, gözenek lekesi ve diken izi gibi derinin yüzeyindeki eşitsizlikler kalite hatası olmayıp aksine, ürünün doğallığını belgelemektedir.

 * Deri ürününüzü sağanak yağmur altında giymeyiniz! Hafif ıslandığı zaman ürünü oda sıcaklığında asarak kurumasını bekleyiniz. Islak ya da nemli deriyi kurutmak için ısı kullanırsanız, ürününüzün naturel yağını kurutabilirsiniz. Bu da giysinizin sert ve giyilmez bir hal almasına neden olacaktır.

 * Deri giysilerinizin formunun bozulmaması için deri ceketinizin ceplerini boşaltıp omuzları destekli geniş bir askıya asarak muhafaza ediniz.

 * Boyun bölgesinde fular kullanılması özellikle bu bölgede vücut yağından dolayı oluşabilecek lekelenmeleri engelleyecektir.

 * Deri giysinizin üzerindeki su bazlı lekeleri, ürünü kendisiyle sürterek temizleyiniz. Yağlı bazı lekeleri ise ellemeyiniz. Deri zaman içinde yağı emerek yok edecektir. Mürekkep lekeleri kesinlikle temizlenmez. Kirlenmiş ya da lekeli giysinizi sadece belgeli uzman temizleyicilere temizletin.

* Deri ürününüzü direkt güneş ışığında bırakmayın, renginde solmaya neden olabilir.

* Deri ürününüzü saç spreyi, kolonya ve parfüm gibi alkollü sıvılardan uzak tutunuz.

 

 

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER